O firmie

MC SUN to firma z 21 letnim doświadczeniem w branży solaryjnej. Kilka tysięcy sprzedanych solariów używanych i nowych w całej Polsce i Unii Europejskiej! Od 2006 roku dostarczamy solaria do Wielkiej Brytanii, Irlandii, Włoch, Niemiec i Czech! Posiadamy biura sprzedaży w Krakowie i Skoczowie woj. Śląskie (Pruchna – salon wystawowy – magazyn) . Serwis w całej Polsce i U.E.

W ofercie naszej znajdziecie kilkadziesiąt modeli solariów nowych i używanych najlepszych marek : ERGOLINE, KBL – MEGA SUN, SOLTRON,  HAPRO.

Różnorodność solariów pozwoli na realizację indywidualnych zamówień a fachowe doradztwo pomoże Wam znaleźć odpowiednie urządzenie i dobrać lampy do niego.
Urządzenia używane na życzenie klienta mogą być odnawiane – lakierowane a części zużyte zawsze zostają wymieniane przez co na solaria używane otrzymacie Państwo 1 rok gwarancji a do wszystkich urządzeń dołączana jest niezbędna dokumentacja techniczna.
Poprzez zdobyte wieloletnie doświadczenie w branży solaryjnej doradzimy Państwu we wszystkich ważnych kwestiach przy zakładaniu studia tj. – lokal – lokalizacja – projekt – aranżacja – zmiana sposobu przeznaczenia , zasilanie, wentylacja, sterowanie.
Prowadzimy szkolenia dotyczące bezpiecznego i zdrowego opalania.
Oprócz urządzeń oferujemy również szeroki wachlarz lamp do solariów tj. : lampy agresywne, brązujące i podwójnie brązujące, lampy collagenowe (kolagenowe) , lampy odpowiadające nowej normie 0,3- znanych, sprawdzonych i najlepszych marek tj. : LIGHT SYSTEM, NEW TECHNOLOGY, Cosmedico,  ORYGINAL HANAU MAGIC SUN, czy KBL MEGA SUN.

Posiadamy również kilka studiów wzorcowych, które mogą Państwo u nas zobaczyć.
Po za zakupami gotówkowymi oferujemy również dogodny Leasing w Europejskim Funduszu Leasingowym EFL z którym współpracujemy od wielu lat, proponujemy również kredyty bankowe.
Ponadto oferujemy duży wybór akcesoriów niezbędnych w każdym salonie: płyny do dezynfekcji, podgłówki. okularki, maty, tabliczki „świeżo zdezynfekowane” itp.
Mamy nadzieję, iż niniejsza strona pomoże Państwu w doborze solarium, jak i również w zabudowie pomieszczeń, które nasza firma oferuje. Istnieje możliwość kompleksowego wyposażenia studia, jego profesjonalny projekt wraz z wykończeniem pod klucz, uwzględniając indywidualne gusty klienta. Mamy wiele propozycji ścianek do zabudowy, od klasycznych po nowoczesne co sprosta każdym oczekiwaniom. W naszej ofercie znajdują się również recepcje, które są nieodzownym elementem każdego studia.
Witamy więc na naszej stronie internetowej i zapraszamy do współpracy!!

MC SUN TEAM
Christoph Meyer